Криваві землі: європа поміж гітлером та сталіним

Тема в разделе "Культурный раздел", создана пользователем Enter, 6 сен 2015.

 1. Enter

  Enter Админ

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Криваві землі: Європа поміж Гітлером та Сталіним

  Тімоті Снайдер


  Написано:
  2011 року

  Завантажити:
  djvu (22,2 МБ) pdf (11,3 МБ)

  Опис:
  У серці Європи посеред XX століття нацистський та радянський режими вбили близько 14 мільйонів людей. Криваві землі, місце загибелі всіх жертв, охоплюють простір від центральної Польщі до західної Росії: Україну, Білорусь та Прибалтику. Під час зміцнення націонал-соціалізму та сталінізму (1933-1938), спільної німецько-радянської окупації Польщі (1939-1941), а потім німецько-радянської війни (1941-1945) на цей регіон зійшло масове насилля у небачених в історії масштабах. Жертвами його стали головно євреї, білоруси, українці, поляки, росіяни і прибалтійські народи.
  Дослідження авторитетного американського історика Тимоті Снайдера узагальнює найтрагічніші сторінки в історії Східної Європи. Очевидно, що не всі міркування автора будуть сприйняті в Україні - передовсім західній, яку він трактує не інакше як східну Польщу. Вітчизняні історики знайдуть у цій книжці й чимало інших спірних тверджень і дискусійних тез. Однак це мусить бути дискусія на дуже високому фаховому рівні, який задає Тимоті Снайдер. І всі цифри загиблих, які в ній звучатимуть, неодмінно «множитимуться на один». Тому що ми мусимо «знову перетворити цифри на людей. А якщо ми на це неспроможні, то Гітлер і Сталін сформували не лише наш світ, а й нашу людяність»...

  Снайдер T. Криваві землі: Європа поміж Гітлером та Сталіним: монографія / Тимоті Снайдер. - Київ: Грані-Т, 2011. - 448 с.
  ISBN 978-966-465-361-6
   
 2. hartsiz

  hartsiz Member

  Цыкава книга, тим, хто до сих пір фапає на сталіна її треба перед сном читати кожен день
   

Поделиться этой страницей

Tweet