Майские праздники в Карпатах, Закарпатье, Тернопольщине 2015

Тема в разделе "Туризм и спорт", создана пользователем okraina, 29 мар 2015.

 1. okraina

  okraina Member

  Май у любощах гуцульських
  https://www.okraina.com.ua/tours/may/may-y-lyuboschah-hutsulskyh.html
  4 дні (1 – 4.05.15), 1385 грн.
  Івано-Франківськ – Коломия – Космач – г. Лисина – Брустури – Івано-Франківськ
  Зустріньте весну в келії сонця – у Космачі, підніміться на карпатський Стоунхендж. Дізнайтеся, як на Гуцульщині діди парубкували, коханого травами причаровували, на писанці щасливу долю карбували. У розмаїтому колі гірських традицій ознайомтеся зі старовинним обрядом, коли гонорову дівку в тачці по селу возять, аби хтось взяв її за дружину. Аж враз заграє скрипка, і до церкви під’їдуть Князь із Княгинею та боярами – це ж гуцульське весілля! А на прощання народні умільці продемонструють як розкрити душу дерева та різьби, навчать грати на трембіті та ліпити сирних коників.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  План туру: https://www.okraina.com.ua/tours/may/may-y-lyuboschah-hutsulskyh.html
   
 2. okraina

  okraina Member

  Народне багатство Поділля
  https://www.okraina.com.ua/tours/childly/narodni-promisli-karpat.html
  4 дні (1 – 4.05.15), 1665 грн.
  Тернопіль – Почаїв – Тараканів – Дубно – Кременець – Микулинці – Теребовля – Сатанів – Крутилів – Борщів – Дністрове – Скала-Подільска – Кам’янець-Подільський – Тернопіль
  Помандруєте Поділлям – споконвічним краєм релігійних святинь, і ви дізнаєтеся, як у Почаєві магнат Микола Потоцький ікону Богоматері коронував, а Ян із Тарнова Тернопіль заснував і золотий ключ від міста у підземеллі заховав. А ще почуєте, як дві Анни змінили історію України: Анна Гойська Почаївській Лаврі святу ікону Богоматері подарувала, Анна Дольська гетьмана Івана Мазепу згубила. Якщо ж адреналін застоявся у крові, прогуляйтесь по єдиному у Європі мосту, що з’єднує два береги однієї ріки у Кам’янці-Подільському. А з настанням сутінків відвідайте містичні лабіринти Тараканівського форту. Саме навесні випадає нагода, за віруваннями предків-язичників, зустріти Новий рік на городищі Богит.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  План туру: https://www.okraina.com.ua/tours/childly/narodni-promisli-karpat.html  Гастрономія Закарпаття
  https://www.okraina.com.ua/tours/may/gastronomiya-zakarpattya.html
  4 дні (1 – 4.05.15), 1615 грн.
  Карпати – Мукачево – Четфалва – Косонь – Берегово – Великі Береги – Виноградово – Ботар – Чорнотисово – Ужгород – Мукачево
  Закарпаття – рай для гурманів. Де ще можна: посмакувати каву, вино та палинку просто з фонтану-дзакузі; продегустувати екзотичні галлійські сири із напоями легендарних кельтів у 400-літній підвалі; вдихнути аромат прянощів і улюблених страв красуні Ілони Зріні?
  В містечку ангелів – Береговому – угорський бограч гуляш, «приправлений» історіями про казан, а у Ботарі вас чекають палінка чорнична з медом і пахучі леквари з ягід, та ще угорські ковбаски з кучерявих свиней. Так-так, саме на Закарпатті вирощують вкритих овечою шерстю свиней, дивних корів, що не дояться, та круторогих буйволів. В Ужгороді вас здивує замок і корчма-музей гумору «Деца у нотаря», де вам піднесуть яблучанку та розкажуть про першого хлопа без житла і ребра – Адама.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  План туру: https://www.okraina.com.ua/tours/may/gastronomiya-zakarpattya.html  Травневий Агротур по Закарпатті
  https://www.okraina.com.ua/tours/childly/agrotur-na-zakarpatti.html
  4 дні (1 – 4.05.15), 1300 грн.
  Карпати – Мукачево – Шаян – Велятин – Крайниково – Сокирниця – Іза – Хуст – Бене – Берегово – Мукачево
  Австро-угорські замки, фермерські господарства (вівці, кози, буйволи), дегустація сирів, вин, страви закарпатської, угорської кухні.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  План туру: https://www.okraina.com.ua/tours/childly/agrotur-na-zakarpatti.html  Народна магія Гуцульщини
  https://www.okraina.com.ua/tours/may/narodna-magiya-gutsulshchini.html
  3 дні (9 – 11.05.15), 1320 грн.
  Коломия – Великий Ключів – Косів – Ільці – Верховина – Криворівня – Буковець – Яворів – Коломия
  Триденна подорож до семи найзагадковіших містечок Верховини відкриють вам таємниці магії гуцулів. І навіть прагматиків зачарує оспіваний у «Тінях забутих предків» обряд весілля Князя і Княгині; романтики ж залюбки приміряють шати з гусячого пір’я. А потім, як ніби через хмари, увійдете у колибу пастухів, щоб скуштувати вурду і гуслянку. Завітаєте до килимарів, різьбара; доторкнетеся до дерев’яного хреста-сварога та приміряєте орнаментальні сумочки із шкіри. А ввечері біля каміна скрипаль зіграє казкову мелодію про кохання Марічки та Йвана.
  План туру: https://www.okraina.com.ua/tours/may/narodna-magiya-gutsulshchini.html
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]  Буковина плюс Поділля
  https://www.okraina.com.ua/tours/excursion/bukovina-plyus-podillya.html
  2 дні (2 – 3.05.15), 825 грн.
  Чернівці – Мамаївці –Хотин – Брага – Кам’янець-Подільський
  Бажаєте побувати в Парижі? Ні, не французькому, українському. Тоді вам в Чернівці. Лише в цьому місті, відвідавши колишню резиденцію митрополитів, ви переконаєтеся, що візантійський і романський стилі можуть гармонійно поєднуватися з українськими мотивами. Тут здивування викличе і собор «П’яна церква», і будинок-корабель, і сонячний годинник, і навіть власний Олімп. Лише тут залишилися вікна, засклені кришталем, і під’їзди з розписами в стилі Рафаеля.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. oksan84

  oksan84 New Member

  Столько интересного))))) Не ожидала, была только во Львове. Есть еще к чему стремится )))))
   
 4. polo41

  polo41 New Member

  Уже хочу поехать
   

Поделиться этой страницей

Tweet